Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 28. ledna 2022 Otýlie

V tomto článku rozcupuju nejčastější argumenty proti adopci dětí homosexuály na padrť

19. 08. 2015 23:54:40
Jsem absolutně PRO, aby mohly homosexuální páry adoptovat děti. Našla jsem na internetu nejčastější argumenty PROTI a rozhodla se, že je slovně rozšlapu, upálím a jejich popelem si nakreslím obraz dvou mužů v milostném aktu.

Je to proti přírodě.

Proti přírodě je i to, že si necháváme přešít prsa, zmenšit nosy. Barvíme si vlasy, holíme si chloupky snad i na rukou. V přírodě slabší umírá. Jako lidé se snažíme ale slabším pomáhat a začleňovat je do života. Kupujeme si víc jídla, než kolik můžeme sníst. Obětujeme zdraví kvůli penězům, abychom si pak za peníze koupili zdraví. Nestýkáme se tak často s kamarády, místo toho "lajkujeme" jejich fotky na Facebooku. Bereme antikoncepci, chodíme na potraty. Krmíme kuřata hormony, aby rychleji rostla a my si mohli koupit jejich maso levněji. Spíš by mě zajímalo, co je v dnešní době "v souladu s přírodou".

Rozbíjí se tradiční model rodiny.

Sakra, jděte někam se spojením "tradiční model rodiny". Podívejte se kolem sebe! Kolik znáte matek-samoživitelek, na které se vykašlal otec dětí, a ony teď dřou od rána do večera, aby dětem mohly zaplatit kroužky? Kolik je kolem tatínků, kteří se pečlivě starají o dětičky, protože pro rodinu bylo výhodnější, aby na mateřské zůstal on, když žena má lépe placenou práci. Kolik je prarodičů, kteří díky tomu, že jejich děti jsou na drogách či ve vězení, vzali pod svá ochranná křídla vnučky a vnoučata? A pokud už máte kolem sebe "úplné a tradiční rodiny", upřímně si odpovězte - jste schopni dát ruku do ohně za to, že ta vždy slušně upravená a usměvavá dáma doma po nocích nechlastá jako duha? A nebo že ten inteligentní seriozní pan docent nebije své děti jako řešeto?

Chudáci děti. Budou z toho zmatené. Kdo je maminka, kdo je tatínek?

Chudáci některé děti "normálních" párů. K čemu je jim to, že jejich maminka je ženského pohlaví, když je pořád v práci? A tatínek-muž s nimi za celý týden stráví možná tak pět minut čistého času - a to ještě jenom ve chvíli, kdy je kárá za špatné známky? Každý máme své chyby. Je jedno, jakého jsme pohlaví. Zažila jsem situace, kdy bylo kolem deset mužů a jen jedna žena, a v určité kritické chvíli to byla právě ta bytost s prsama, která měla jako jediná ty pomyslné "koule". Nebo moje maminka - sama dokázala udělat dřevěnou terasu, vymalovat si a postavit plot. Oh, už se bojím, nedělá maminka moc mužských prací? Nestává se z ní chlap? Co když jí pak začnou růst vousy a najde si milenku?

Děti budou šikanované.

Kým budou šikanované? Dětmi, které mají rodiče, kteří neuznávají jiné bytosti. Proč jsou mladí svými vrstevníky šikanovaní za to, že mají brýle, že jsou obéznější, nebo proto, že jejich rodiče jsou jiní? Nemůžeme zavírat oči před agresorem - šikana se potřebuje dostat z dětského prostředí. Nemůžeme ustupovat. Přeci se nemůžeme omezovat a upravovat naše životy, sny a hodnoty. Jen proto, aby nás někdo náhodou nešikanoval za neznačkové boty, si raději koupíme ty značkové, i když pak nebudeme mít po zbytek měsíce co jíst? Až takhle jsme na tom? Šikana ve zdravé a slušné společnosti nemá co dělat!

Dětem bude chybět mužský / ženský vzor.

Jo, jasně. Dítě buzíků bude v izolaci - nebude mít kamarády, žádné příbuzné. Ani nebude koukat na telku, nebude číst, nebude chodit ven. Bože, neměli bychom se spíš postarat o to, aby se do školek a škol podařilo přilákat muže-učitele? A není nakonec lepší spíš dětem ukazovat "člověčí vzor" než to dělit podle těch míst mezi nohama?

Lesbičky budou zneužívat dcery, gayové zase syny.

Aha, takže podle této logiky bych já, protože jsem žena a mám ráda muže, vlastně neměla mít raději nikdy syna, protože bych ho mohla zneužít. No, to je fakt paráda. Všichni jsme totiž neukojitelná zvířata, která hledají jen sexuální vyžití. Riziko toho, že někdo z rodiny bude zneužívat příbuzného je stejné v tradiční i v "jiné" rodině. Teď si trošku dovolím odhadovat a možná jsem i naivní, ale při adopcích žadatelé procházejí množstvím psychotestů a tak doufám, že by se případný pedofil snad brzy odhalil?

A kdo přijde s právem na adopci pak - pedofilové, nebo další úchyláci?

Tak předně - homosexualita není úchylka, není to nemoc. Možná bych ještě zkousla pojem "odchylka od většinové populace", ale že by to bylo něco "špatného", tak to tedy vůbec ne. Kdo chce odsuzovat, ať si sám uklidí před vlastním prahem - už od dob vynálezu porna :) je lesbické porno číslem jedna v návštěvnosti. Jasně, úplně slyším ty řeči chlapíků, kteří bukvice a lesby nesnášej: " tam je mi ale přeci jedno, že po sobě lezou dvě, tři, čtyři ženský ..Jsem heterosexuální a přeci je logický, že čím víc holek, tím líp.." Jojo, dobrá argumentace, ale stejně už ta nenávist k stejnopohlavním svazkům nemůže být tak ostrá, ne, když díky nim si to můžete udělat, když vaši manželku bolí hlava? Pokud vážený čtenář tuto základní definici neuznává a pořád bere homosexualitu jako nemoc, kterou je potřeba léčit, tak je mi ho upřímně líto. Páry stejného pohlaví chtějí děti proto, aby poskytly nějakému osamocenému děťátku plnohodnotný život plný respektu, rodičovské lásky. Zároveň i oni osobně bytostně touží po tom být někomu matkou či otcem. Sexuální chtíč či preference v adopci dítěte přeci nehrají žádnou roli. Nebo vy to snad děláte s dcerou, neteří nebo vnučkou?

Chybí tu nějaký zásadní argument PROTI?

Tak mi ho sdělte do diskuze. Jsem zvědavá, jestli se objeví něco, co mé přesvědčení obrátí opačným směrem. Těším se!

Autor: Berta Zázvorková | středa 19.8.2015 23:54 | karma článku: 33.47 | přečteno: 4513x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Horst Anton Haslbauer

Co Harry oznámil striptérce

Ze zahrady jsme se přemístili do bytu k Valdům bez koupání se v sudu s vodou. Ve výtahu s námi jel párek Němců, Harry je rozesmál několika průpovídkami něimeckým dialektem zdejšího regionu. V bytě jsme se konečně seznámili s

28.1.2022 v 2:06 | Karma článku: 8.04 | Přečteno: 155 | Diskuse

Eva Sádecká

Domek a slunečnice

U jednoho opuštěného domku vyrostly, jen tak samy od sebe, kouzelné slunečnice. Každý den si měly o čem povídat.

27.1.2022 v 16:53 | Karma článku: 6.98 | Přečteno: 80 | Diskuse

Jiří Turner

O chrtí vychrtlosti a chrtění

Nevím, jestli vás někdy napadlo, jestli jsou chrti nazýváni podle své vychrtlosti, nebo vychrtlost podle chrtů? Jeden by řekl, že jaksi logičtěji působí první varianta, protože vychrtlost byla na světě asi dříve než chrti.

27.1.2022 v 15:44 | Karma článku: 5.53 | Přečteno: 116 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Kdo je největším energetickým šmejdem?

Jsou to ti podomní obchodníci, kteří nutí dědečkům a babičkám nové smlouvy na dodávky energie? Jistěže jsou, možná ale spíš byli.

27.1.2022 v 12:34 | Karma článku: 28.00 | Přečteno: 544 | Diskuse

Martin Faltýn

Po 45 letech jsem se dočkal knihy, ale byl to boj

Někdy se člověku až nechce věřit, kolik úsilí musí vynaložit, aby něčeho dosáhl, aby něco získal, ať už po tom touží v mládí nebo stáří. O to víc člověka potěší, když to vyjde.

27.1.2022 v 12:27 | Karma článku: 10.72 | Přečteno: 246 | Diskuse
Počet článků 40 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1408

Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.

Najdete na iDNES.cz