Středa 27. září 2023, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. září 2023 Jonáš

V tomto článku rozcupuju nejčastější argumenty proti adopci dětí homosexuály na padrť

19. 08. 2015 23:54:40
Jsem absolutně PRO, aby mohly homosexuální páry adoptovat děti. Našla jsem na internetu nejčastější argumenty PROTI a rozhodla se, že je slovně rozšlapu, upálím a jejich popelem si nakreslím obraz dvou mužů v milostném aktu.

Je to proti přírodě.

Proti přírodě je i to, že si necháváme přešít prsa, zmenšit nosy. Barvíme si vlasy, holíme si chloupky snad i na rukou. V přírodě slabší umírá. Jako lidé se snažíme ale slabším pomáhat a začleňovat je do života. Kupujeme si víc jídla, než kolik můžeme sníst. Obětujeme zdraví kvůli penězům, abychom si pak za peníze koupili zdraví. Nestýkáme se tak často s kamarády, místo toho "lajkujeme" jejich fotky na Facebooku. Bereme antikoncepci, chodíme na potraty. Krmíme kuřata hormony, aby rychleji rostla a my si mohli koupit jejich maso levněji. Spíš by mě zajímalo, co je v dnešní době "v souladu s přírodou".

Rozbíjí se tradiční model rodiny.

Sakra, jděte někam se spojením "tradiční model rodiny". Podívejte se kolem sebe! Kolik znáte matek-samoživitelek, na které se vykašlal otec dětí, a ony teď dřou od rána do večera, aby dětem mohly zaplatit kroužky? Kolik je kolem tatínků, kteří se pečlivě starají o dětičky, protože pro rodinu bylo výhodnější, aby na mateřské zůstal on, když žena má lépe placenou práci. Kolik je prarodičů, kteří díky tomu, že jejich děti jsou na drogách či ve vězení, vzali pod svá ochranná křídla vnučky a vnoučata? A pokud už máte kolem sebe "úplné a tradiční rodiny", upřímně si odpovězte - jste schopni dát ruku do ohně za to, že ta vždy slušně upravená a usměvavá dáma doma po nocích nechlastá jako duha? A nebo že ten inteligentní seriozní pan docent nebije své děti jako řešeto?

Chudáci děti. Budou z toho zmatené. Kdo je maminka, kdo je tatínek?

Chudáci některé děti "normálních" párů. K čemu je jim to, že jejich maminka je ženského pohlaví, když je pořád v práci? A tatínek-muž s nimi za celý týden stráví možná tak pět minut čistého času - a to ještě jenom ve chvíli, kdy je kárá za špatné známky? Každý máme své chyby. Je jedno, jakého jsme pohlaví. Zažila jsem situace, kdy bylo kolem deset mužů a jen jedna žena, a v určité kritické chvíli to byla právě ta bytost s prsama, která měla jako jediná ty pomyslné "koule". Nebo moje maminka - sama dokázala udělat dřevěnou terasu, vymalovat si a postavit plot. Oh, už se bojím, nedělá maminka moc mužských prací? Nestává se z ní chlap? Co když jí pak začnou růst vousy a najde si milenku?

Děti budou šikanované.

Kým budou šikanované? Dětmi, které mají rodiče, kteří neuznávají jiné bytosti. Proč jsou mladí svými vrstevníky šikanovaní za to, že mají brýle, že jsou obéznější, nebo proto, že jejich rodiče jsou jiní? Nemůžeme zavírat oči před agresorem - šikana se potřebuje dostat z dětského prostředí. Nemůžeme ustupovat. Přeci se nemůžeme omezovat a upravovat naše životy, sny a hodnoty. Jen proto, aby nás někdo náhodou nešikanoval za neznačkové boty, si raději koupíme ty značkové, i když pak nebudeme mít po zbytek měsíce co jíst? Až takhle jsme na tom? Šikana ve zdravé a slušné společnosti nemá co dělat!

Dětem bude chybět mužský / ženský vzor.

Jo, jasně. Dítě buzíků bude v izolaci - nebude mít kamarády, žádné příbuzné. Ani nebude koukat na telku, nebude číst, nebude chodit ven. Bože, neměli bychom se spíš postarat o to, aby se do školek a škol podařilo přilákat muže-učitele? A není nakonec lepší spíš dětem ukazovat "člověčí vzor" než to dělit podle těch míst mezi nohama?

Lesbičky budou zneužívat dcery, gayové zase syny.

Aha, takže podle této logiky bych já, protože jsem žena a mám ráda muže, vlastně neměla mít raději nikdy syna, protože bych ho mohla zneužít. No, to je fakt paráda. Všichni jsme totiž neukojitelná zvířata, která hledají jen sexuální vyžití. Riziko toho, že někdo z rodiny bude zneužívat příbuzného je stejné v tradiční i v "jiné" rodině. Teď si trošku dovolím odhadovat a možná jsem i naivní, ale při adopcích žadatelé procházejí množstvím psychotestů a tak doufám, že by se případný pedofil snad brzy odhalil?

A kdo přijde s právem na adopci pak - pedofilové, nebo další úchyláci?

Tak předně - homosexualita není úchylka, není to nemoc. Možná bych ještě zkousla pojem "odchylka od většinové populace", ale že by to bylo něco "špatného", tak to tedy vůbec ne. Kdo chce odsuzovat, ať si sám uklidí před vlastním prahem - už od dob vynálezu porna :) je lesbické porno číslem jedna v návštěvnosti. Jasně, úplně slyším ty řeči chlapíků, kteří bukvice a lesby nesnášej: " tam je mi ale přeci jedno, že po sobě lezou dvě, tři, čtyři ženský ..Jsem heterosexuální a přeci je logický, že čím víc holek, tím líp.." Jojo, dobrá argumentace, ale stejně už ta nenávist k stejnopohlavním svazkům nemůže být tak ostrá, ne, když díky nim si to můžete udělat, když vaši manželku bolí hlava? Pokud vážený čtenář tuto základní definici neuznává a pořád bere homosexualitu jako nemoc, kterou je potřeba léčit, tak je mi ho upřímně líto. Páry stejného pohlaví chtějí děti proto, aby poskytly nějakému osamocenému děťátku plnohodnotný život plný respektu, rodičovské lásky. Zároveň i oni osobně bytostně touží po tom být někomu matkou či otcem. Sexuální chtíč či preference v adopci dítěte přeci nehrají žádnou roli. Nebo vy to snad děláte s dcerou, neteří nebo vnučkou?

Chybí tu nějaký zásadní argument PROTI?

Tak mi ho sdělte do diskuze. Jsem zvědavá, jestli se objeví něco, co mé přesvědčení obrátí opačným směrem. Těším se!

Autor: Berta Zázvorková | středa 19.8.2015 23:54 | karma článku: 33.53 | přečteno: 4514x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Irena Houdková

Meeting, meeting, meeting. Samej meeting. Kdy mám asi tak pracovat?!

Normální pracovní den Josefa Nováka (46), manažera logistiky v Burn out s.r.o.: Další příšernej den přede mnou. Samej meeting. Jeden za druhým.

27.9.2023 v 6:50 | Karma článku: 9.21 | Přečteno: 293 | Diskuse

Jan Valtr

Vyvraždění Slavníkovců na hradě Libici 28. září 995.

Když si jistá žena, vzdálená příbuzná budoucího světce (svatého Vojtěcha) začala mimomanželský románek, nemohla netušit, jaké to bude mít následky, nejen pro ni, jejího milence ale pro celý rod Slavníkovců, z kterého pocházela.

27.9.2023 v 0:57 | Karma článku: 14.16 | Přečteno: 312 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

O zdraví, pacientech a lékařích

Nevážně. S humorem, protože smích léčí. Roztahuje bránici, uvolňuje, ulevuje a zlepšuje náladu. Je vždy k dostání (bez fronty v lékárně), je zadarmo a nikdy se jím nemůžete předávkovat.

26.9.2023 v 21:08 | Karma článku: 12.67 | Přečteno: 218 | Diskuse

Jiří Herblich

Naplnění po okraj hmotou života, dojde k prolomení hranic?

Nadejde doba vzkříšení, jen nepodléhejte panice, že hmota je jen hmotou a ducha již nevidíte. Všeho do času.

26.9.2023 v 7:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 34 | Diskuse

Olga Medová

Holka, co se povedla

Je mladá, krásná, vysoká, štíhlá, klenutá, bělostně panenská. Úplně mě unesla! Ač vypadá subtilně, celkem prý unese 70 tun.

25.9.2023 v 14:50 | Karma článku: 12.55 | Přečteno: 333 | Diskuse
Počet článků 40 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1411

Považuji se hlavně za lidskou bytost, potom za ženu, dceru, sestru, kamarádku, kolegyni. Mám i další role - zákaznici, čtenářku, posluchačku, Evropanku, pacientku.. ale tyto role neberu jako svoje životní, jsou jen vedlejší:) Snažím se pochopit svět kolem mě i svět ve mně. Zjištuji, že je to sakra propojené:), a že se rozdíl mezi "venku" a "vevnitř" stírá. Rezignuji na to, že má vše nějakou univerzální logiku, že existuje spravedlnost, pravda. Já jsem jediná, kdo může nastavit, co PRO MĚ bude logické, spravedlivé a pravdivé. Zbytek je jedno. Bytostně toužím jen BÝT.

Já vím své, říká modelka Taťána Kuchařová k třetí svatbě Brzobohatého

Taťána Kuchařová (35) zavzpomínala na své dětství i dospívání v Opočně a popsala své aktuální plány do budoucna....

Jiří Paroubek se potřetí oženil, expremiér si vzal bývalou poslankyni ČSSD

Po opožděné páteční oslavě svých 71. narozenin se bývalý premiér Jiří Paroubek o víkendu oženil, tentokrát už potřetí....

Solární panely odcházejí překvapivě rychle a záruky nefungují, říká expert

Premium Solární boom může za pár let přinést majitelům fotovoltaických elektráren nepříjemné překvapení. Životnost solárních...

Žiju se ženou, přiznala farářka ze StarDance Martina Viktorie Kopecká

Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (37), která zaujala televizní diváky v soutěži...

Toxická laguna v Rumunsku pohlcuje vše živé. Katastrofa není daleko

V té krajině není nic lidského, a nebýt věže kostela, která ční z bahnité hmoty, ani by tu nic přítomnost člověka...